Březen 2012

Horský klan 22.část

16. března 2012 v 11:21 | Liz |  Příběh Horského klanu
No zase toho není moc, kdyžtak napište do komentů jestli chcete abych tam avši kočku napsala, omlouvám s eže tam enjsou všechny,ale nestíhám

Nova, Růžička, Flíček, Bělosrstý a Stinná vyšplhali na Vysokou skálu a rozhlíželi se po okolí. Nikde nikoho neviděli. Jen pod nimi byla malá jeskyně, ve které v tu dobu spal šedobílý kocour, ale to výprava nemohla vědět. Nakonec slezli zpět, ke své jeskyni, kde přenocovali.

Vítr se probudil a hned vylezl z jeskyně, už dva dny měl pocit, že se v okolí potulují cizí kočky. Vítr zavětřil. Ucítil čerstvý pach. Vyšplhal na vršek Vysoké skály a zavětřil znovu. Pach se táhl z druhé strany skály. Potichu slezl dolů. Tenhle pach mu byl nepříjemě známy,ale zároveň cizí. Seskočil před jeskyni a stál venku.
Najednou z jeskyně vyběhla malá černá kočička, jakmile zahlédla bílého kocoura zarazila se. Vítr zasyčel a kočička se přikrčila. Najendou z jeskyně vyběhly další čtyři kočky. Černá kočka s bílou náprsenkou, hnědý kocourek s černými flíčky, bílý kocour s hnědými znaky a bílá kočka s béžovokaramelovým mourováním.
"Větře?"zeptala se nevěřícně mourovatá kočka a prohlédla si ho. Vítr jen zamrkal a pořádně si kočku prohlédl a poznal v ní svou sestru.
"Hvězdičko" mňoukl tiše bílý kocour a přišel k ní a otřel se o její hlavu. Kočka zaprotestovala a podívala se na něj.
"Nejsme hvězdička teď jsme Nova" obhajovala se Nova a taky se o něj otřela.Ostatní kočky je jen pozorovali. Růžička a Flíček si sedli vedle sebe a opřeli se o sebe.
"Tohle jsou moji společníci, Růžička, Flíček, Bělosrstý a Stinná" představila Nova ostatní kočky a ti jen Větrovi kývali na pozdrav.
"Proč jste přišli?"zeptal se bílý kocour a nervózně mrskl ocasem. Ještě ho nikdy nikdo nehledal. Nova smutně sklopila Hlavu. bělosrstému bylo ajsné že o tom nechce mluvit.
"Zemřela Tajemná" řekl rychle aby to ze sebe dostal. Vítr se zarazil a mrskl ocasem. Nova na něj koukla.
"Dostali jsme věštbu od Hvězdného klanu aby jsme našli tebe a Zářivého" mňoukla Nova a Vítr s ena ní podíval. Dlouho svou sestřičku neviděl.
"A co Zlatka?"zeptal se ještě Vítr a Nova se usmála. Růžička a Flíček se ošili a mrskaly nervózně ocásky. Nova an ně upřela pohled.
"Tohle jsou její koťata a teď čeká další" mňoukla Nova a kývla hlavou k Růžičce a Flíčkovi, kteří sklopili pohled od země. Vítr se na ně podíval.
"To je skvělé" mňoukl a koukl na Novu, "pomůžu vám najít Zářivého"mňoukl rozhodně.

Kapradinná seděla ve svém pelíšku a přemýšlela o věštbě, kterou řekla před svou smrtí Hvězdojasná. Nevěděla co dělat a proto vyslala ke Hvězdnému klanu prosbu aby jí dla znamení.
"Kapradinná?"oslovil Sokol velitelku, když nakoukl do jejího pelíšku. Kapradinná zvedla hlavu a podívala se na svého druha, který s ena ní starostlivě díval.
"Ano, co potřebuješ?"zeptala se, hnědý kocour vlezl do jejího pelíšku a otřel se jí čumákme o bok.
"Mám pro tebe zprávy o tréninku učedníků" odpověděl Sokol a Kapradinná přikývla, na znamení že jí je má říct.
"Jsme si jistá že Ohníček a Šutřík by už se mohli stát válečníky" mňoukl Sokol odpověď a usmál se na ní. Kapradinná přikývla.

Omluva

16. března 2012 v 10:48 | Liz |  Ostatní
Omlouvám se že jsme tu dlouho nebyla, ale škola na mě padá a já se musím nějak bránit. Vím že vás moje omluvy moc nezajímají,ale je mi to líto.